Price inquiry 0 product

    Hello, visitor!

    Thank you for your selection! Please fill the fields and send the request so we can contact you.

    Merle Kerner

    Tiptiptap OÜ

    Contact

    Contact information
    ×

    Location

    Vaata suuremat kaarti

    Asume Tallinna kesklinnast paarikümneminutilise autosõidu kaugusel, Jüris. Meie büroo- ja tootmishoone leiate aiaga piiratud alalt (veetorni eest keerata aeda sisse, sõita paremalt poolt ümber tööstuskompleksi hoovi lõppu).

    Location
    ×

    General contact

    Production and mailing address: Veetorni 9, Jüri alevik, Rae vald 75301, Harjumaa
    Phone: +372 6 576 222
    Fax: +372 6 714 157
    E-mail: info@tiptiptap.ee

    Tiptiptap OÜ
    Reg.no 11043461
    VAT No: EE100936799
    Bank: Danske Bank, kood 720
    IBAN: EE243300332095610005
    SWIFT(BIC): FOREEE2X

     

    General contact
    ×

    Rasmus Varunov

    Rasmus Varunov

     

    Contact:

    rasmus.varunov@tiptiptap.ee
    Mobile: +372 50 10424
    Fixed: 657 6222

     

    Rasmus Varunov
    executive manager
    Mob.: +372 50 10424
    ×

    Kadri Klaassen

     

     

    Contact:
    kadri.klaassen@tiptiptap.ee
    Mobile: +372 51 72517
    Fixed: 657 6222

     

    Kadri Klaassen
    administrative manager
    Mob.: +372 51 72517
    ×

    Merle Kerner

     

     

    Contact:

    merle.kerner@tiptiptap.ee

    Mobile: +372 555 16449

    Merle Kerner
    export manager
    Mob.: +372 555 16449
    ×

    Liisi Tamm

     

    Contact:

    liisi.tamm@tiptiptap.ee
    Mobile: +372 52 64579

    Liisi Tamm
    sales representative (North- and Middle Estonia)
    Mob.: +372 52 64579
    ×

    Mareks Boicuks

     

     

    Contact:

    mareks.boicuks@tiptiptap.ee
    Mobile: +372 56 910999

     

     

    Mareks Boicuks
    skateparks project manager
    Mob.: +372 56910999
    ×

    Liisi Loigom

     

    Contact:
    liisi.loigom@tiptiptap.ee
    Mobile: +372 52 92080

    Liisi Loigom
    sales representative (North- and West Estonia)
    Mob.: +372 52 92080
    ×

    Jane Karu

    Contact:
    jane.karu@tiptiptap.ee
    Mobile: +372 52 07117

    Jane Karu
    sales representative (South- and East Estonia)
    Mob.: +372 52 07117
    ×

    Anneli Pero

     

    Contact:
    anneli.pero@tiptiptap.ee
    Mobile: +372 534 71254
    Tel: 657 6222

    Anneli Pero
    office manager
    Mob.: +372 534 71254
    Phone: 657 6222
    ×

    Taavi Luiga

     

    Contact:
    taavi.luiga@tiptiptap.ee
    Mobile: +372 534 25234

    Taavi Luiga
    purchasing manager and sport equipment project manager
    Mob.: +372 534 25234
    ×

    Rain Esko

     

    Contact:
    rain.esko@tiptiptap.ee
    Mobile: +372 564 91942

    Rain Esko
    production manager
    Mob.: +372 564 91942
    ×

    Margo Rautiainen

     

    Contact:
    margo.rautiainen@tiptiptap.ee
    Mobile: +372 569 47900

    Margo Rautiainen
    installation and maintenance manager
    Mob.: +372 569 47900