Päringukorv 0 toodet

  Tere, külaline!

  Täname Teid tehtud valiku eest! Et päringukorv meieni jõuaks, täitke palun kõrvalolevad väljad, et saaksime Teiega ühendust võtta.
  Küsimuste korral palun helistage
  Tel +372 6 576 222

  Tiptiptap OÜ

  Kontakt

  Maailm võib tunduda suur ja lai, kuid meie tooteid võite leida väga paljudest riikidest peale Eesti. Meil on professionaalne meeskond, usaldusväärsed koostööpartnerid ja meie jaoks on oluline iga klient! Pole vahet, millist atraktsiooni või väljakut meie tootevalikust soovite või kus asute, teeme teile alati parima pakkumise ja leiame sobivaima lahenduse. Oleme teie käsutuses, võtke meiega julgelt ühendust!
  ×

  Ettevõttest

  Tiptiptap OÜ on perefirma, mis on kasvanud koos kõige väiksemate pereliikmetega. Aastal 2004, kui väikese Marii Kristiini vanemad soovisid lapsele koduõuele mänguplatsi rajada, selgus nukker tõsiasi, et atraktsioonide valik on pea olematu. Kallis importkaup aga ei õigustanud ei välimuse ega funktsionaalsusega kuidagi oma hinnaklassi. Nii tekkiski perepeal mõte luua ise mänguväljak, mis on lapse jaoks põnev ja mängurõõmu pakkuv ning samas turvaline ja vastupidav. Esialgsest lahendusest hakkas aga tekkima järjest uusi ideid ja kasvas välja firma, mis täna on kogu Baltikumi suurim laste mänguväljakute tootja.

  Kasutame mänguväljakute loomisel mitmekülgseid värvikombinatsioone ja disainlahendusi ning kvaliteetseid materjale, mis peavad vastu ka kõige karmimas kliimas. Lisaks toodame professionaalseid skateparke ning rajame spordiplatse ja -väljakuid. Tänu kogemustele teame hästi, kuidas pakkuda turvalist mängurõõmu ja eneseületust nii väikestele kui suurtele!

  Nagu perekonnas, nii on ka Tiptiptap'is olulised kõik pereliikmed ehk töötajad. Meeskond on valitud hoolikalt ja tööd tehakse lisaks osavatele kätele ja targale peanupule alati ka südamega. Tiptiptap'i meeskonnas on tegusad ja positiivsed töötajad, kes leiavad meie klientidele alati sobivaima lahenduse. Eduka koostöö nimel anname endast parima!

  Ettevõttest
  ×

  Üldkontakt

  Tootmine ja postiaadress: Veetorni 9, Jüri alevik, Rae vald, 75301 Harjumaa, Estonia
  Telefon: +372 6 576 222
  Faks: +372 6 714 157
  E-post: info@tiptiptap.ee

  Ettevõtte andmed: Tiptiptap OÜ
  Reg.nr. 11043461
  KMKR: EE100936799
  Pank: Danske Bank, kood 720
  Arve nr: 332095610005
  IBAN: EE243300332095610005
  SWIFT(BIC): FOREEE2X

   

  Üldkontakt
  ×

  Asukoht

  Vaata suuremat kaarti

  Asume Tallinna kesklinnast paarikümneminutilise autosõidu kaugusel, Jüris. Meie büroo- ja tootmishoone leiate aiaga piiratud alalt (veetorni eest keerata aeda sisse, sõita paremalt poolt ümber tööstuskompleksi hoovi lõppu).

  Asukoht
  ×

  Esindused

  ×

  Kontaktvorm

  Esindused
  ×

  Rasmus Varunov

  Rasmus VarunovKui meie firma oleks laev, siis Rasmus oleks selle laeva kapten. Tegelikult nii ongi, sest Rasmus on meie tegevjuht, kuid mere asemel kisub teda hoopis metsa. Kirgliku jahimehena teab ta, et nii nagu metsas, kehtivad ka töömaastikul alati kindlad reeglid, mida järgides on võimalik ellu viia ka kõige pöörasemad ideed.

  Rasmus alustab iga päeva positiivse noodiga ja hoiab meeleolu kõrgel, kuid samas on ta väga nõudlik nii enda kui teiste suhtes. Kõik, mida ta ette võtab (ja seda on palju), saab enne põhjalikult läbi analüüsitud ja kalkuleeritud. Rasmus on ideede generaator kes teab, et ükski idee ei maksa midagi, kui seda ei teostata.

   

  Kontakt:
  rasmus.varunov@tiptiptap.ee
  Mobiil: +372 50 10424
   

   

  Rasmus Varunov
  tegevjuht
  Mobiil: +372 50 10424
  ×

  Kadri Klaassen

  kadri_oige_Kui meie firma oleks kuningriik, oleks Kadri selle hall kardinal. Administratiivjuhina on Kadri kursis kõigega, mis firmas toimub. Ta juhib, suhtleb, otsustab ja on sealjuures asendamatu inimhingede insener. Kadri mitte lihtsalt ei kuula kliente ja kolleege, vaid ka lahendab kõik küsimused ja olukorrad mängleva kergusega.

  Kadriga on lihtne asju ajada, sest ta on aus, konkreetne, otsekohene ja samas hea kuulaja. Ta teab, et peale tema arvamuse on ka teisi arvamusi, kuid selle eest, millesse usub, oskab ta vankumatult seista. Eks emotsioonid keevad ka temas ja ehk just seepärast armastab ta väga latiinorütme ja zumbatreeningut!

  Kontakt:
  kadri.klaassen@tiptiptap.ee
  Mobiil: +372 51 72517
   

   

  Kadri Klaassen
  administratiivjuht
  Mobiil: +372 51 72517
  ×

  Merle Aruoja

  Tark ei torma ja just seepärast mõtleb meie ekspordijuht Merle alati iga oma otsuse enne hoolikalt läbi. Merle on maksimalist selle sõna parimas tähenduses. Tema eesmärgid on kõrged ja ta ei tagane enne, kui need kõik täidetud saavad. Merle töövõime on imetlusväärne ja ajaplaneerimise kunsti valdab ta täiuslikult.

  Aga et elu ei ole ainult töö, siis on Merle elus väga tähtsal kohal ka pere ja kodu. Peale kõige argise suudab ta lisaks teha bändi ja pakkuda inimestele kvaliteetset tantsumuusikat ansamblis Vanker.

   

  Kontakt:
  merle.aruoja@tiptiptap.ee
  Mobiil: +372 555 16449

   

  Merle Aruoja
  ekspordijuht
  Mobiil: +372 555 16449
  ×

  Liisi Loigom

  Meie kahest Liisist teine, kel Loigom nimeks, on Tiptiptap’i päikene. Alati heas tujus müügiesindaja paneb oma naeratusega ka kliendid ja kolleegid särama. Liisi teeb ja jõuab palju. Ta ei vaata kella ega seda, kas on öö või päev, sest kõik, mis klientidele on lubatud, peab tähtajaks tehtud saama. Ja loomulikult saabki!

  Liisi elurõõm nakatab kõiki tema ümber ning julge ja väga hea suhtlejana on tema seltskond alati oodatud. Uute ideedega tuleb Liisi entusiastlikult ja õhinal kaasa, andes omaltpoolt kõik, et isegi algselt võimatuna näivad ettevõtmised lõpuks teoks saaksid. Loomulikult parimal võimalikul moel!

  Kontakt:
  liisi.loigom@tiptiptap.ee
  Mobiil: +372 52 92080

   

  Liisi Loigom
  müügiesindaja (Põhja-Eesti, Lääne-, Pärnu-, Rapla- ja Viljandimaa) ning teemaparkide projektijuht
  Mobiil: +372 52 92080
  ×

  Liisi Tamm

  liisi_t_oigeLiisisid on meil lausa kaks, kuid omavahel segi ajada pole neid võimalik. Liisi, see Tamme nimeline, jääb alati meelde väga kohusetundliku ja tähelepaneliku müügiesindajana. Ta on tasakaalukas ja abivalmis inimene, kes märkab klientide pisemaidki soove ja teab täpselt, kuidas need lubatud tähtajaks täita.

  Oma teraste silmadega meeldib Liisile maailma vaadata ka läbi fotoobjektiivi, sest just nii saab pildile jäädvustada väljendusrikkad ja vaid hetki kestvad emotsioonid. Kui küsida kolleegidelt, mida nemad Liisist arvavad, vastatakse üksmeelselt, et tegu on väga ausa inimesega, kel lisaks ka hea huumorisoon. Nii see just ongi!

   

  Kontakt:
  liisi.tamm@tiptiptap.ee
  Mobiil: +372 52 64579

   

  Liisi Tamm
  müügiesindaja (Põhja-Eesti, Lääne- ja Ida- Virumaa)
  Mobiil: +372 52 64579
  ×

  Evelin Koort

  Uudishimu pole patt, vähemalt mitte meie Evelini puhul! Tal lihtsalt on terav pilk, mis kõike märkab ning loomupärane uudishimu ja sihikindlus sellele lisaks on temast teinud ettevõtliku inimese. Kes ise peab end siiski pigem tagasihoidlikuks :-) Meile meeldib, et Evelin pisiasju märkab, sest kui ta näeb võimalust midagi paremaks muuta, siis ta seda ka teeb.

  Vabal ajal võistlevad Evelini tähelepanu pärast mitmed meeldivad, harivad ja lõõgastavad tegevused. Kes jääb peale? Kas täna võidab muusika või õnnestub mõnel heal filmil õhtu sisustada? Ega ta äkki mõnd raamatut haara või on täna hoopis sport esikohal? Evelinil jagub kõige jaoks piisavalt aega!

  +372 56 99 7707
  Evelin Koort
  müügiesindaja (Jõgeva-, Tartu-, Põlva-, Valga- ja Võru maakond)
  Mobiil: +372 56 99 7707
  ×

  Anneli Sillamets

  anneli_oigeAnneli on meie firma kõige elavam ja tegusam inimene. Ta genereerib ja organiseerib ning loob enda ümber suurepärase töötegemise keskkonna. Kui meie üldkontaktidel helistate ja kirjutate, on just tema see, kes teile esimesena vastab. Suhtluses klientidega on Anneli toeks meie müügiesindajatele. Lisaks koordineerib just tema kaubavedusid alates Eesti-sisestest vedudest lõpetades eksport/importvedudega.

  Anneli on kiire, konkreetne ja alati kõige olulisega viimse detailini kursis. Lisaks armastab ta muusikat ja laulmist, nagu ühest eluaegsest koorilauljast arvata võibki.

   

  Kontakt:
  anneli.sillamets@tiptiptap.ee
  Mobiil: +372 534 71254
  Telefon: 657 6222

  Anneli Sillamets
  büroojuht
  Mobiil: +372 534 71254
  Telefon: 657 6222
  ×

  Siim Hantsom

   

   

   Kontakt:
   siim.hantsom@tiptiptap.ee
   Mobiil: +372 562 22913
   

  Siim Hantsom
  Tootmisjuht
  Telefon: +372 562 22913
  ×

  Taavi Luiga

  Taavi tühje sõnu ei tee, katteta lubadusi ei anna ja raskustele ei alistu. Kui meie ostujuhti ühe sõnaga iseloomustada, siis oleks see sõna “pühendumus”. Taavi on paljude uute projektide algataja, kes ei ütle kunagi, et midagi ei saa. Ta teab, et võimatuid ülesandeid pole ja et raskused on ületamiseks. Sealjuures on talle abiks kõigi poolt kõrgelt hinnatud huumorimeel!

  Vaba aega veedab Taavi meelsasti grilli taga hõrgutisi valmistades või siis tugitoolis Top Gear’i sirvides. Peale selle on meie Taavi edukas tugitoolisportlane profipoksi alal! Samasuguse naudinguga, nagu Taavi töötab, ta ka puhkab. Nii jagub jõudu ja seda väärt meest nii meile kui tema perele.

   

  Kontakt:
  taavi.luiga@tiptiptap.ee
  Mobiil: +372 534 25234

   

  Taavi Luiga
  ostujuht, spordiväljakute- ja skateparkide projektijuht
  Mobiil: +372 534 25234
  ×

  Margo Rautiainen

  Paigaldus- ja hooldusjuht on inimene, kelle peale saab alati kindel olla ja just selline mees meie Margo ongi. Mitte keegi ei tunne meie toodete hingeelu nii hästi kui tema. Tiptiptap'i suurt tootevalikut tunneb Margo peast nagu puslet, mida une pealt kokku panna. Tänu tema oskustele võib kindel olla, et iga meie toode saab kindlalt paika ja kestab kaua.

  Margo rahulik meel ja tasakaalukas olek on mõnusalt kindlaks toeks kõigile, kes tema kõrval, nii tööl kui pere keskel. Oma loovad ideed oskab Margo mängleva kergusega muuta reaalseteks eesmärkideks!

   

  Kontakt:
  margo.rautiainen@tiptiptap.ee
  Mobiil: +372 569 47900

  Margo Rautiainen
  paigaldus- ja hooldusjuht
  Mobiil: +372 569 47900
  ×

  Sertifikaadid

  Tiptiptap on ainus Eesti tootja, kelle tootmisprotsessile on omistatud TÜV atesteering ja tootetervikule TÜV vastavussertifikaadid. Meie tooted on testitud TÜV SÜD Product Service GmbH spetsialistide poolt ja vastavad Euroopas kehtivatele ohutusstandarditele EVS-EN 1176:2008, EVS-EN 1177:2008 ja EVS-EN 14974:2006.

  Tootmise atesteering

  Toodete sertifikaatidega tutvumiseks võtke meiega ühendust

  2017. AASTA EDUKA EESTI ETTEVÕTTE tunnistus

  Pakume oma toodetele ka Euroopa standardi EVS-EN 1176:2008 järgset hooldusteenust, et pikendada toodete kasutusiga, vähendada purunemisvõimalust ning ennetada ohtude tekkimist.

  Sertifikaadid
  Uudised