Hinnapäring 0 toodet

  Tere, külaline!

  Täname Teid tehtud valiku eest! Et päringukorv meieni jõuaks, täitke palun kõrvalolevad väljad, et saaksime Teiega ühendust võtta.
  Küsimuste korral palun helistage
  Tel +372 6 576 222

  Tiptiptap OÜ

  NB!

  ×

  Sertifikaadid

  Võta meiega ühendust

  Tiptiptap on ainus Eesti tootja, kellele on omistatud TÜV vastavussertifikaadid kui tootetervikule. Meie tooted on testitud TÜV SÜD Product Service GmbH spetsialistide poolt, lisaks vastab toodang Euroopas kehtivale mänguväljaku seadmete ohutusstandardile EVS-EN 1176:2008.

  Tootmise atesteering

  Toodete sertifikaatidega tutvumiseks võtke meiega ühendust

   

  Pakume oma toodetele ka Euroopa standardi EVS-EN 1176:2008 järgset hooldusteenust, et pikendada toodete kasutusiga, vähendada purunemisvõimalust ning ennetada ohtude tekkimist.

  ×

  Kontaktvorm

  Sertifikaadid
  Oleme ainus Eesti tootja, kellele on omistatud TÜV vastavussertifikaadid. Meie toodang vastab kehtivale ohutusstandardile EVS-EN 1176:2008 ja EVS-EN 14974:2006, lisaks pakume klientidele ka standardijärgset hooldusteenust.
  ×

  Materjalid

  Materjal

  Tiptiptap’i tooted on kvaliteetsed, turvalised ja vastupidavad. Iga uut toodet luues mõtleme tulevastele kasutajatele, kelle jaoks peab atraktsioon olema ohutu, täitma oma eesmärki ning pakkuma ka silmailu.

   

  Liumägede valmistamisel kasutame erilise ristlõikega 98x98mm liimpuidust poste, mille eeliseks on nende tugevus ja suurendatud vastupidavus kaardumisele, pragunemisele ja lõhenemisele. Postid immutame hallituse ja mädaniku vastase vahendiga, krundime toonimata immutiga ja  viimistleme seejärel kaks korda spetsiaalse toonitud immutiga. Kõik puitmaterjali otsad töötleme lisaks spetsiaalse viimistlusvahendiga. Toodete postid kinnitame maasse tsingitud metalltugede abil betoneerimise teel.

  Postide otsad katame värviliste ”mütsikestega”, et vältida veekahjustusi.Vineer7421

  Trepid, platvormid, istekohad ja muud puidust detailid valmistame liimpuidust ning immutame hallituse ja mädaniku vastase vahendiga, krundime seejärel toonimata immutiga ning viimistleme kaks korda spetsiaalse toonitud immutiga.

  Liumäe seinaplaadid valmivad spetsiaalsest UV- ja ilmastikukindlast elastse värvilise polüpropüleenkattega vineerist. Värvid, mida kasutame, on punane, kollane, sinine, roheline ja oranž-pruun. Seinaplaatide servad on ümardatud ja kaetud ilmastikukindla immutiga. Liumägede rennid on PE plastikust külgede ja roostevabast metallist põhjaga.

  KöisRonilate võrgud ja rippsillad valmistame eriti tugevast plastikühendustega 16 mm jämedusest plast/terasköiest, seinad aga UV- ja ilmastikukindlast polüpropüleenkattega vineerist ja PE plastikust. Ronilate metallosad on tsingitud ja pulbervärvitud ning postid liimpuidust.Vedru

  Vedrukiiged valmistame kolmekihilisest värvilisest UV- ja ilmastikukindlast PE plastikust, metalldetailid tsingitud pulbervärvitud terasest. Vedrukiige terasvedru fikseeritakse maakinnituse külge mis paigaldatakse betoneerimise teel. Muud metallosad ja kinnitused valmistatakse roostevabast (AISI 304) tsingitud või pulbervärvitud terasest (üldjuhul punane RAL 3020). Kõik väliskinnitused ja mutrid katame spetsiaalsete juurdepääsu takistavate plastikust mutrikatetega.

  Sõltuvalt materjalidest on toodete garantii 2-15 aastat. Kehtivad garantiitingimused leiate siit: Garantiitingimused (PDF)

  Materjalid
  Tiptiptap’i tooted on kvaliteetsed, turvalised ja vastupidavad. Iga uut toodet luues mõtleme tulevastele kasutajatele, kelle jaoks peab atraktsioon olema ohutu, täitma oma eesmärki ning pakkuma ka silmailu.  
  ×

  Värvikombinatsioonid

  Lisaks tavapärasele värvivalikule saab meie tooteid tellida neljas erinevas värvikombinatsioonis. Looduse imepärasest värvidemängust inspireerituna oleme mänguväljakutele loonud erinevad värvilahendused, mis tulenevad neljast aastaajast:

  SPRING (kevad) - tärkava kevade ime  (liurenn hall, puit sinine, paneelid oranžid, köied mustad, katus sinine). 
   
  Värvikombinatsioonid - sügis SUMMER (suvi) -  suvele omased kirkad ja erksad värvid (tavatoonides toode, katus punane).
  Värvikombinatsioonid - talv AUTUMN (sügis) - sügise nägu toonid (liurenn hall, puit kollane, paneelid ja köied mustad, katus hall).
  Värvikombinatsioonid - kevad WINTER (talv) - talve karge ilu (liurenn hall, puit sinine, paneelid hallid ja sinised, köied mustad, katus sinine)

  Harmoonilise tulemuse aitab saavutada just teile sobivat tooni lahendus!

   

  Värvikombinatsioonid
  Mänguväljakuid saab tellida neljas värvikombinatsioonis, mis on inspireeritud neljast aastaajast, looduse ilust ja värvidemängust. Teile sobivat tooni lahendus on valikus kindlasti olemas, leidke vaid sobiv! On see kevad, suvi, sügis või talv?
  ×

  Tegeluspaneelid

  Et meie tooted oleksid veel mitmekülgsemad, oleme loonud laia valiku tegeluspaneele, mis teevad atraktsioonid veel huvitavamaks! 

  Arendavad tegeluspaneelid õpetavad lapsi läbi mängulise tegevuse arvutama, nuputama, kujundeid ja kella tundma jne, treenides nii nende mälu, loogilist mõtlemist ja tähelepanuvõimet. Õppimine pole iial olnud nii vahva!

  Sobiva tegeluspaneeli saate tavapaneeli asemele välja valida nii uut atraktsiooni tellides kui ka juba olemasolevale atraktsioonile, et mänguväljakut värskendada ja lastele huvitavamaks muuta. Nii nagu tegeluspaneelid on alternatiiviks tavapaneelidele, nii on võimalik ronimisseinad asendada tegelusseintega. Mõlemad valikud muudavad mänguväljaku veel atraktiivsemaks®!

   

  Tegeluspaneelid
  Tegeluspaneelid teevad mänguväljakud lastele veel põnevamaks! Nende vahvate paneelide abil saavad lapsed uusi teadmisi, õpivad tundma kella ja erinevaid kujundeid, harjutavad liitmist-lahutamist ja nii see tarkus tulebki!