3D Planeerija

URBAN

Urban - väljakutse vastu võetud

Jõuline ilme ning urbanistlik disain kõnetab ühtmoodi nii moodsa arhitektuuri austajaid kui pööraseid kunstnikuhingi. Moodulitest saavad labürindid, takistused ootavad ületamist. Võimsa mulje loovad raskena näivad kvaliteetsed materjalid, mis raudbetooni ja metalliga koos tagavad äärmise vastupidavuse.

Materjalid, mis kestavad

Roostevabast terasest torud, liistud ja platvormid, metallraamil tsementkiudplaadid – URBAN sarja toodete jõulise välimuse taga on kvaliteetsed materjalid, mis tagavad vastupidavuse nii ilmastikule kui vandalismile. Atraktsioonid on kergesti paigaldatavad, kuid kindlalt püsivad.

Hall on uus must

Möödas on ajad, mil hall värv tundus igav või märkamatu. Täna on hallid toonid au sees, sümboliseerides kvaliteeti ja kestvust. URBAN sarja toodete betoonilikult mõjuv hall toon kannab endas linnalikku iseteadvust, sinised detailid lisanduvad efektse pilgupüüdjana.

Põnevad kombinatsioonid

Teemasarja URBAN toodetest saab kokku panna võimsa linnaku, kuid ka eraldi on iga atraktsioon väljakutset pakkuv. Labürinti meenutavad lahendused tekitavad põnevust ja ohtrad ronimisvõimalused treenivad noorte vastupidavust ning tasakaalutunnetust.

Värskeimad tööd