3D Planeerija
Avaleht / Teemasarjad / ZODIAC

ZODIAC

ZODIAC

Läbi aegade on tähistaevas meid köitnud oma salapära ja lõputu avarusega. See on teemasari, mis aitab paremini mõista universumi saladusi. Ja väike särasilm, kes parajasti ronimisvõrgul turnib, liumäest alla kihutab või illuminaatorist maailma uudistab, võib olla tulevane kosmonaut või tähetark!

Vastused, mis õpetavad küsima

Milline on Heeliksi udukogu? Mitu planeeti tiirlevad ümber päikese? ZODIAC sarja toodetel on nii palju põnevat infot, et mängurõõmule lisaks tekib palju rõõmu ka uutest teadmistest. Põnevad atraktsioonid ja harivad tegeluspaneelid aitavad mõista universumi saladusi.

Tähistaevast inspireeritud disain

Selge sinine ja erk kollane annavad ZODIAC sarjale oma näo, viidates nii sügavsinisele taevalaotusele kui kuldkollasele tähesärale. Taevatähtedega katused mängulinnakutel loovad müstilise aura, Sputniku nime kandvad tooted lubavad tõelist seiklust.

Mänguruumi andvad materjalid

Sarja tooteid on võimalik tellida nii tavapäraste liimpuidust postide, platvormide ja treppidega kui ka täielikult hooldusvabadena, alumiiniumist postide ja plastikust treppide ning platvormidega. Prinditud paneelid ja laiendatud värvivalik annavad unikaalse tulemuse.

Värskeimad tööd