3D Planeerija
Avaleht / Keskkond

Keskkond

Säästev areng

Kasutame palju naturaalseid materjale nagu puit ja vineer, samal ajal arendame hooldusvabasid tootesarju, kus kasutame taaskasutatud materjalist valmistatud plastikut.

Ligi 60% meie partnerfirma alumiiniumtoodetest on valmistatud tootmisprotsessi jääkidest pärinevast ümbertöödeldud alumiiniumist.

Oleme välja töötamas ja testimas uut keskkonnasõbralikku tootesarja, kus plastiku asemel on kasutusel uued, keskkonnasõbralikud paneelid:

  • Riisikestadest valmistatud paneelid näevad välja nagu puit, neid on võimalik toonida ja värvida, mistõttu saab paneelidel olema lai värvivalik. Paneelide koostiseks on riisikestad, kivisool ja mineraalõli. Paneelid on äärmiselt keskkonnasõbralikud ja vastupidavad igat tüüpi ilmastikutingimustele.
  • Ristkihtpuit-plaatidest valmistatud paneelid on samuti keskkonnasõbralik lahendus. Vineeriga analoogne materjal koosneb paaritust arvust puidukihtidest, kiudude suund kõrvuti asetsevates kihtides on teineteise suhtes risti. Tänu sellele on puidukihtide omadused lapikpinnas ühtlased. Võimalik värvida, et saada eri toonide.

Hooldusvabad sarjad

Tiptiptap’i hooldusvabad (MF) sarjad panustavad samuti sellesse, et mõju keskkonnale oleks võimalikult väike. Kuna tooted ei vaja hooldust, ei pea neid ka pikki aastaid välja vahetama.