3D Planeerija
Avaleht / Erilahendused

Erilahendused

Loovus ja paindlikkus on õnnestunud erilahenduste võti

Koostöö kliendiga tähendab vahel projekte, mille iga väiksemgi detail on loodud erilahendusena, lähtuvalt unikaalsest keskkonnast, erilistest vajadustest, omanäolisest lahendusest või lihtsalt piiramatult lennukast fantaasiast. Erilahendused on meie kirg!

Prinditud paneelid

Pilkupüüdvad, harivad, unikaalsed – need on prinditud paneelid, mis lasevad luua erilisi lahendusi, jäädvustada olulisi sündmusi, jagada vajalikke teadmisi või luua lihtsalt omanäolist silmailu. Paneelidele on jõudnud linnud ja loomad, kalad ja putukad, lilled ja puud ning palju muud huvitavat, mis seotud meie looduse, ajaloo või paikadega. Teemavalikul piire pole, klientide soovid on siin inspiratsiooniks.

GALERII TEHTUD TÖÖDEST

Eesti Rahva Muuseumi (ERM) mänguala

Mänguväljaku atraktsioonid valmivad vahel nii öelda rätsepatööna. Nõelasilmast tulevad sel juhul tavapärasest erilisemad lahendused, nagu ERMi puhul. Meie AMAZON sari kõlas ERMi arhitektide loodud disainikeelega ideaalselt kokku iga pisima detailini. Eriliseks teeb tooted atraktsioonidele disainitud ornamentika ehk ERMi logost tulenev muster.

KOOSTÖÖST LÄHEMALT

Peetri park

Tere tulemast imedemaale! Peetri park on erakordne ja usume, et nii Peetri kui kogu Rae valla elanikud tunnevad end seal suurepäraselt. Tegevust jagub igas vanuses lastele, noortele ning täiskasvanutele ja puhkamisekski on piisavalt pinke ja varjualuseid. Ütleme vihjena, et Tallinna Lennujaama lähedusel on atraktsioonide valikule oma mõju olnud.

PROJEKTIST LÄHEMALT

Eesti Ajaloomuuseumi Maarjamäe lossi park

Soovid avastada Salme muinaslaeva, Haanja kõrgustikku, Kõpu tuletorni või Narva linnust? Kõike seda ja palju muudki saad teha Eesti Ajaloomuuseumi Maarjamäe lossi pargis oleval mänguväljakul, mille objektid tõlgendavad ajaloolisi paiku ja sündmuseid mängulises vormis ning tekitavad huvi Eesti mitmekesise ajaloo vastu.

FOTOD JA VIDEO

3D näidisväljakud

Valmistame 3D animatsioone ja videoid näitamaks, millised meie mänguväljakud erinevates keskkondades välja näevad. Kui on tegemist suurema projektiga, siis tasub 3D lahenduse tellimine end kindlasti ära. Klient saab veenduda, et valitud tooted konkreetsesse keskkonda sobivad ja vajadusel midagi muuta veel enne, kui tellimus töösse läheb.

GALERII JA VIDEOD

Kuressaare Pargi lasteaed

Kuressaare Pargi lasteaia mänguväljak on hea näide sellest, kuidas vahel tuleb olemasolevale keskkonnale ja kliendi soovidele lisaks arvestada ka muinsuskaitse reeglitega. See pole kunagi takistus, vaid on hoopis võimalus luua midagi erilist ja omanäolist. Mängulisust tekib rohkemgi, kui näha kindlates reeglites põnevat väljakutset.

FOTOD JA VIDEO

Forseliuse pargi mänguväljak

Me pole kunagi kinni vaid nendes lahendustes, mida näete meie kodulehel tootevalikus, vaid rõõmuga mõtleme kaasa ka siis, kui tulete meie juurde oma lennuka, erilise ja julge ideega. Forseliuse pargi projekti autoriks on Ökodisko OÜ, meie tootsime ja paigaldasime. Juhime tähelepanu mängulinnakute prinditud piltidega paneelidele!

PROJEKTIST LÄHEMALT