3D Planeerija
Avaleht / Materjalid

Materjalid

Materjalid ja sertifikaadid

Tiptiptap’i tooted on kvaliteetsed, turvalised ja vastupidavad. Iga uut toodet luues mõtleme tulevastele kasutajatele, kelle jaoks peab atraktsioon olema ohutu, täitma oma eesmärki ning pakkuma nii mängurõõmu kui silmailu.

Mänguväljakud

Meil on klassikat, kus domineerivad liimpuidust postid, trepid ja platvormid ning modernsust, kus hooldusvabaks lahenduseks alumiinium ja plastik.

Materjalidest lähemalt

Skatepargid

Meil on parimad materjalid, mis tagavad kvaliteedi ja turvalisuse ning oskused ja vahendid, et anda elementidele ilmastikukindlus ning vastupidavus.

Materjalidest lähemalt

Välitreeningvahendid

Meil on nutikad lahendused, mis nõuavad vähe ruumi, kuid pakuvad palju võimalusi, meil on jõukohast algajale ja väljakutset edasijõudnule.

Materjalidest lähemalt

Meie tooted on sertifitseeritud

Tiptiptapi tooted on sertifitseeritud Saksa ettevõttes TÜV SÜD Product Service GmbH.

Meie mänguväljakud, skatepargid ja välitreeningseadmed on toodetud ja vastavad Euroopa ohutusstandarditele

Meie pikaajaline kogemus põhineb kindlal veendumusel, et laste ja klientide turvalisus peab olema alati esikohal. Soovime olla oma toodete ohutuses täiesti kindlad ja tagada, et need vastavad kõigile ohutusstandarditele.

  • Ohutusstandard mänguväljakutele – EVS-EN 1176:2017 ja EVS-EN 1177:2018
  • Ohutusstandard skateparkidele – EVS-EN 14974
  • Ohutusstandard välitreeningseadmetele – EVS-EN 16630:2015

Keskkonnasõbralik materjalivalik

Keskkonnasõbralik mõtteviis on tänapäevases tootmises enesestmõistetav, ka Tiptiptap arendab uusi tooteid sooviga säästa keskkonda ja leida uusi keskkonnasõbralikke lahendusi.

Tooted valmivad ainult tehnilistele nõudmistele vastavatest materjalidest, viimistlusvahendid on keskkonnasõbralikud ja kasutajatele ohutud. Suurem osa meie toodetest koosneb paljudest erinevatest osadest, nii on taaskasutus lihtsam. Tootmisjäägid oleme viinud miinimumini, nende taaskasutus toimub nt pakendamisprotsessis.

Säästev areng