3D Planeerija
Avaleht / Paigaldamine

Paigaldamine

Paigaldamine

Nõuetekohane paigaldusteenus on loomulik osa koostööst. Juba tooteid valides saate meilt igakülgset abi paigalduseks vajaliku eeltöö planeerimisel ja kui toode valmis, paigaldame selle nii, nagu peab. Paigaldusele kehtib 2-aastane garantii.

Kvaliteetsed tooted eeldavad nõuetekohast paigaldust.

Vastavalt kehtivale ohutusstandardile EVS-EN 1176:2017 peab laste mänguväljaku atraktsioonide all ja ümbruses olema kukkumist pehmendav turvaaluskate. Et vältida õnnetusi, on väga oluline, et tooted oleksid paigaldatud kvalifitseeritud professionaalide poolt. Meie professionaalne paigaldusmeeskond tagab selle, et kõik ohutusnõuded on täidetud.

Soovi korral saab klient paigaldusteenusest loobuda, kuid palume arvesse võtta, et kui otsustate mänguväljaku vm toote ise paigaldada, siis paigaldusele meiepoolne garantii ei kehti. Kui soovite kindel olla, et tooted on kvaliteetselt ja nõuetekohaselt paigaldatud ja kasutajatele ohutud, siis tellige kindlasti meiepoolne paigaldusteenus.

Pange palun tähele, et toodete paigaldusteenus ei sisalda vanade atraktsioonide lammutamist ja äravedu, maapinna tasandamiseks vajalikke töid ning prügi äravedu. Kui antud tööd on enne uute atraktsioonide paigaldamist vajalikud, andke sellest kindlasti varakult teada ning leiame koos sobiva lahenduse.