3D Planeerija
Avaleht / Projekteerimine

Projekteerimine

Projekteerimine

Mänguväljaku projekteerimine on protsess, mille käigus loome parima võimaliku lahenduse, et tulemus oleks maksimaalselt funktsionaalne ning mahuks kliendi eelarvesse. 3D-visualiseerimine annab võimaluse näha tulemust enne kui algab tootmine.

Projekteerimise etapid

Projekteerimine algab sellest, et saame kliendilt info kasutatava ala, võimaliku eelarve ja soovitud tulemuse kohta. Võtame arvesse tellija erisoovid ning teeme valiku sobivatest toodetest. Atraktsioone plaanile paigutades lähtume lisaks kliendi visioonile kehtivatest ohutusreeglitest ja seadusandlusest, et tulemus oleks korrektne ja kasutajatele turvaline.

Oleme paindlikud ning loome rõõmuga erilahendusi, mis lähtuvad ümbritsevast keskkonnast, arhitekti visioonist või lihtsalt soovist eristuda. Klientidel on võimalik tellida meilt 3-D visualiseerimine, samuti koostame ehitusprojekte (geoalusele) ja võime kliendi tellimusel ja volitusel taotleda nii kasutusluba kui ehitusluba.

Tootevalik on suur ja sobivaid atraktsioone leidub igale maitsele ning vanusegrupile, valiku tegemist lihtsustavad ka erinevad teemasarjad. Tiptiptapi tooted on testitud TÜV SÜD Product Service GmbH spetsialistide poolt ja vastavad Euroopas kehtivatele ohutusstandarditele EVS-EN 1176:2017, EVS-EN 1177:2018, EVS-EN 16630:2015 ja EVS-EN 14974:2006/A1:2010.