3D Planeerija
Avaleht / Referentsid / Kuidas Tiptiptap jõudis Keeniasse
Mänguväljakud

Kuidas Tiptiptap jõudis Keeniasse

LocationKeenia
Sizexxxm2
Year2020

Kes on Keenias käinud, see teab, et selles Aafrika idaosas asuvas riigis on nii kuumad kõrbed kui kaunid mäed, ilusad rannad ja mitmekesised rahvuspargid. Värvikirevast hõimukultuurist rääkimata. Väike, kuid meie jaoks oluline fakt on ka see, et juba mõnda aega on Keenias, täpsemalt pealinnas Nairobis, laste rõõmuks Tiptiptap’i mänguväljak. Kuidas me sinna jõudsime?

Õigus on neil, kes ütlevad, et tee oma asja hästi ning sind märgatakse. Täpselt nii ongi, sest Ida- ja Kesk-Aafrika suurim kohvik-restoranide kett Nairobi Java House valis kõigi võimalike tootjate seast maailmas välja just meid. Kui nende esindaja aasta tagasi meie poole pöördus, oli sooviks tellida väikelastele mõeldud tooted Nairobis aruvasse restorani. Meie soovitatud tooted sobisid neile kohe, seda enam, et oskasime arvestada sealse kliimaga. Nii näiteks asendasime liurenni metallist põhja plastikust põhjaga, et vältida liigset kuumenemist. Meie toodete erksad värvid on sealsetele klientidele samuti väga meeltmööda. 

Kui toodete valimine ja valmistamine läks kiiresti ja sujuvalt, siis paberimajandus (ekspordidokumentide valmistamine ja inspekteerimisprotsess) võttis kauem aega. Kõik sujus siiski tõrgeteta ning tooted saidki DHL’iga Keenia poole teele pandud. 

Nairobi Java House asutati 1999. aastal ning selle algne eesmärk oli tuua Keeniasse kvaliteetkohvi joomise kultuur. Restoran-kohvikuid on neil tänaseks lisaks Keeniale ka Ugandas ja Ruandas, kokku 14 linnas. Ettevõttel on lisaks kaks teist brändi, Planet Yoghurt ja 360 Degrees Pizza. Suurepäraselt kulgenud koostöö tulemusena on nende kvaliteetsetes kohvikutes-restoranides nüüd ka parimad mänguväljakud 🙂 

Värskeimad tööd