3D Planeerija
Avaleht / Välitreeningseadmete materjalid

Välitreeningseadmete materjalid

Välitreeningseadmete valmistamine ja materjalid

Tiptiptap’i välitreeningkompleksid on väga kvaliteetsed ja äärmiselt vastupidavad, pakkudes erinevaid kombineerimisvõimalusi 2D, 3D või 5D versioonide vahel.

Treeningkompleksid koosnevad põhimoodulist, mis on vastavalt kahe-, kolme- või viiekohalised.

Valides sinna juurde oma vajadusele vastavad treeningseadmed, saategi endale meelepärase treeningkompleksi.

Treeningkompleks pakub laialdasi kasutusvõimalusi, aga võtab samas äärmiselt vähe ruumi ning eeldab väikest turvaala. See aitab peale ruumi säästmise kokku hoida ka treeningseadmete paigaldamiseks tehtavaid kulutusi.

GARANTIITINGIMUSED

Kvaliteet tagab vastupidavuse

Meie välitreeningseadmed on vandalismikindlad, valmistatud kuumtsingitud ja pulbervärvitud metallist ja mõeldud kasutamiseks ka keerulistesse välitingimustesse.

Pulbervärv lõppviimistlusena tagab aastatepikkuse korrektse välimuse. Seadmete istmed, seljatoed ja käepidemed on kaetud spetsiaalselt välitingimustesse mõeldud katetega, et ei oleks ebamugavat kontakti külma metalliga. RAL värvikoodideks on treeningkomplekside põhimoodulitel ja infosiltidel tumehall RAL7016 ja treeningseadmetel helehall RAL7001.

Aluskatend lisab mugavust

Treeningvahendid võib paigaldada tavalisele murupinnale spetsiaalse maakinnituse betoneerimise teel. Kuna kukkumiskõrgused seadmetelt on alla 1,0 m, ei vaja nad turvaaluskatendit. Soovitame pori ja veelompide vältimiseks ning mugavamaks treenimiseks rajada kompleksi alla siiski kas kummimultši, EPDM või kunstmuru katendi.

Kõik meie seadmed on testitud TÜV SÜD Product Service GmbH poolt ning kõikidel treeningseadmetel on EN16630:2015 standardijärgne vastavussertifikaat.