3D Planeerija
Avaleht / Skateparkide materjalid

Skateparkide materjalid

Skateparkide valmistamine ja materjalid

Tiptiptap’i skatepargid on kvaliteetsed, vastupidavad ja paljude erinevate kombineerimisvõimalustega. Pakume nii üksikuid elemente kui ka suuri parke valmislahendusena.

Projekteerime ja toodame skatepargid ise, seega oleme paindlikud arvestama kasutajate soove, pargi suurust, aluspinna materjale. Meie saktepargid sobivad nii rulasõitjatele ja rulluisutajatele kui ka BMX-rataste ja tõukeratastega sõitjatele.

Kasutatavad materjalid on ilmastikukindlad. See tagab skateparkide pika kasutusea erinevates ilmastikuoludes. Detailide ühendamiseks kasutatakse ainult tähikpeaga (Torx) kruve, et ühendused oleksid tugevad ja vastupidavad. Kuna sõidupinnad on kaetud kahe vineerikihiga, siis on läbikulumisel võimalik välja vahetada vaid pealmine kiht.

Kõik meie skatepargi elemendid on toodetud vastavuses ohutusstandardiga EVS-EN 14974 ja omavad vastavat TÜV sertifikaati.

GARANTIITINGIMUSED

Meie skateparke saab tellida neljas erinevas materjaliversioonis: BASE, BASE+, STEEL ja STEEL PRO. 

Versioon BASE

Sõiduala pealispind on suurepärase haarduvusega, äärmiselt kulumiskindla (min. 440 g/m2) ja tekstuurse pealispinnaga 9 mm FW ja selle aluspind 9-15 mm FF fenoolkattega lamineeritud, veekindel vineer.

Raam on 15 mm FF, küljed ja tagaosa 9 mm FF – fenoolkattega lamineeritud veekindel vineer. Vertikaalsed piirded, ühendustorud ning asfaldi või betooni kinnitusplaadid on kuumtsingitud terasest. Sisemise raami 45x95mm puittalad on kuivatatud, hööveldatud ja sügavimmutatud.

Versioon BASE +

Sõiduala pealispind on äärmiselt vastupidav, hooldusvaba ja ilmastikukindel 6 mm komposiitmaterjal ja selle aluspind 9-15 mm FF fenoolkattega lamineeritud veekindel vineer.

Raam on 15 mm FF, küljed ja tagaosa 9 mm FF – fenoolkattega lamineeritud veekindel vineer. Vertikaalsed piirded, ühendustorud ning asfaldi või betooni kinnitusplaadid on kuumtsingitud terasest. Sisemise raami 45×95 mm puittalad on kuivatatud, hööveldatud ja sügavimmutatud.

Versioon STEEL

Sõiduala pealispind on suurepärase haarduvusega, äärmiselt kulumiskindla (min. 440 g/m2) ja tekstuurse pealispinnaga 6,5 mm FW ja selle aluspind 9-15mm FF fenoolkattega lamineeritud veekindel vineer.

Raami küljed ja tagaosa on 9 mm FF fenoolkattega lamineeritud veekindel vineer. Sisemine raam, vertikaalsed piirded, ühendustorud ja asfaldi või betooni kinnitusplaadid on kuumtsingitud terasest.

Versioon STEEL PRO

Sõiduala pealispind on äärmiselt vastupidav, hooldusvaba ja ilmastikukindel 6 mm komposiitmaterjal ja selle aluspind on 9-15 mm HDPE plastik. Küljed ja tagaosa on 9 mm HDPE plastik.

Sisemine raam, vertikaalsed piirded, ühendustorud ja asfaldi või betooni kinnitusplaadid on kuumtsingitud terasest.

Pump Track rattapargid

Need unikaalsed rattapargid on saanud igas vanuses aktiivsete noorte meelispaikadeks. 

Spetsiaalselt konstrueeritud rada/park koosneb kaldkurvidest, erineva suurusega hüpetest ja lainevallidest, mille abil on võimalik kiirust kontrollida. Rattapark võib koosneda ühest rajast, mille laiuseks on kaks meetrit, või erinevate radade kogumist. Radade suurused algavad 250 m2-st, soovituslik miinimum on 1000 m2.

Peale potentsiaalse krundi kohta informatsiooni saamist loome kontseptuaalse projekti ning hinnakalkulatsioonid. Teostame kõik ehitustööd alates pinnase eemaldamisest ja tihendamisest, kuni krundi haljastuse ja ohutusmärkide paigaldamiseni.

Rattapargi pinnnakatted

  • ASFALT – kauakestev lahendus, vandalismikindel, mõeldud mitmesugustele sõiduvahenditele – jalgratastele, ruladele, tõukeratastele, rulluiskudele jne; sobib kasutamiseks aastaringselt, (kui pole lund).
  • KRUUS – hea lahendus linnavälistele rattaparkidele, mis on mõeldud kasutamiseks vaid jalgratturitele, kuid vajab aeg-ajalt hooldust.

Tutvu meie poolt pakutavate lahendustega lähemalt:

Pump Tracks: http://velosolutions.ee/
Pump Tracki kataloog 2019
Skills Parks: http://thevelomaster.com/