3D Planeerija
Avaleht / Tootmine

Tootmine

Tootmine

Tiptiptap on 100% kodumaine ettevõte. Tallinna külje all Irus asuvas kaasaegses tehases töötavad oma ala professionaalid ja pikaaegse kogemusega spetsialistid. Parima kvaliteedi tagamiseks teeme kõik vajaliku tootmisprotsessis ise.

CNC

Plaatmaterjali lahtilõikamiseks-nestimiseks kasutame CNC-töötlemiskeskust Vantage 24M Saksa firmalt Weeke. Maatrikslaua suurus on 3100×1550 mm, keskusel on 8-kohaline magasin lõikeriistade automaatseks vahetuseks. Töödeldava detaili maksimaalne paksus võib olla 100 mm. Töötlemiseks sobivad plaatmaterjalid: vineer, MDF, HDF, saepuruplaat, HDPE plastik, Corian, HPL ja puit.

 

Metallitööd

Koostame erineva keerukusega teraskonstruktsioone kuni 250 kg ja teostame Mig/Mag ja TIG keevitustöid keevitusagregaadil ESAB 4004i Pulse. Koostatavate lehtmetallist detailidena kasutame ainult laserlõigatud detaile. Meie seadmeparki kuulub ka lintsaag MEBAswing 230DG ja multifunktsionaalne metallitööpink MX340G.

 

Torupainutustööd

Torupainutustöid teostame profiilpainutuspingil MG AR60 ja torupainutuspingil Gilber Bieger S50. Valmistame käsipuid, piirdeid, reelinguid, redeleid ning mitmesuguseid laste turnimisväljakuid torudest läbimõõduga 25, 33,7 ja 40 mm.

 

Puidutöötlus

Puidutöötluses kasutame Belgia firma ROBLAND formaatsaagi NZ3200. Peamised näitajad: kelgu liikumispikkus 3200 mm, motoriseeritud lõiketera kallutus kuni 45 kraadi, pikipiiraja mõõdu peenreguleerimine.

 

Värvitöötlus

Värvitöötluses kasutame keskkonnasäästlikke ja lastesõbralikke, ohutusstandardile vastavaid, transparentseid ja katvaid viimistlusvahendeid. Puitdetaile on võimalik katta ka tugeva ja kulumiskindla plastikuga.

 

Köietööd

Ka oma toodete küljes olevad köisdetailid valmistame ise. Seetõttu saavad kliendid olla muretud, sest kui on vaja aastate pärast detaile asendada, saame neid kiirelt varustada.

 

Komplekteerimine

Et tagada objektil ladus tootede kokkupanek, komplekteerime paljud detailid valmis osadeks. Võimalik on tooteid tellida täiesti kokkumonteeritud konstruktsioonina.