3D Planeerija
Avaleht / Blogi / Uus koduleht pakub avastamisrõõmu

Uus koduleht pakub avastamisrõõmu

12. apr 20212 min lugemineBlogi

Tere tulemast Tiptiptap’i uuele kodulehele, mis on loodud täitma heade klientide soove ning vajadusi, sõltumata asukohariigist. Meie tooted on täna esindatud enam kui 40 riigis üle maailma ning tootevaliku paremaks esitlemiseks ja valikuprotsessi lihtsustamiseks oleme loonud veebikeskkonna, mille kasutamine on puhas rõõm.

Juba avalehel võtame teid vastu selge ülevaatega erinevatest tootegruppidest, avaneb ülevaatlik tootemenüü, leiate kiirelt info pakutavate teenuste kohta, saate lugeda firma ajaloost ning saavutustest, näete meie värskemaid töid ja olete kursis olulisemate uudistega. Tunnete end kui oodatud külaline, sest kodulehel ringi liikudes märkate viiteid, mis aitavad teil mugavalt kasutada loodud võimalusi. Elevust tekitab kindlasti unikaalne 3D planeerija, millest saab hindamatu abiline uue mänguväljaku, skatepargi või õueala planeerimisel.

Teenuste leht annab põhjaliku ülevaate sellest, kuidas valmivad maailmatasemel tooted ning mil moel saame erinevates etappides oma klientidele kasulikud olla. Kindlasti on kasulik tutvuda põhjaliku ülevaatega materjalidest, kombineerimisvõimalusi on mitmeid ja oleme selles osas paindlikud. Oluline on ka info garantii, sertifikaatide ja keskkonnasäästlikkuse kohta. Terviklahendused on osa meie igapäevatööst, erilahendused aga tõeline kirg! Inspiratsiooni leiate referentside lehelt ning harivat lugemist pakub blogi, milles oleme käsitlenud mitmeid olulisi teemasid. Lapsi ootavad blogis Tim ja Tom, pärdikutest vennad, kelle seiklused sobivad suurepäraselt enne lõunaund lugemiseks või õhtujutuks.

Meie meeskond on aastate jooksul tublisti kasvanud, uus koduleht annab võimaluse lähemalt tuttavaks saada, kuid saame teid õige müügiesindajani suunata ka nii, et võtate meiega ühendust üldkontakti info@tiptiptap.ee kaudu. Aktiivselt tegutseme ka sotsiaalmeedias, seega tasub jälgida värskeimat infot Facebookis, Instagramis, LinkedIn’is ja YouTube’is. Kindlasti märkate neis kanalites, nagu ka uuel kodulehel, Tiptiptap’i uusi sloganeid, mis ütlevad lihtsalt ja selgelt, mida ja miks me teeme.

Alustasime enam kui 17 aastat tagasi kodumaise mänguväljakute tootjana, tänaseks oleme kasvanud tervikliku liikumiskogemuse pakkujaks. Meie lugu ja areng võib inspireerida, samas annab see kindlustunde, et oleme usaldusväärne partner igas etapis, ka väga keerukate ja mastaapsete projektide puhul. Referentsid räägivad enda eest ja kuigi võtame kõike oma töös väga tõsiselt, peame siiski meeles, et lõppkasutaja jaoks me loome rõõmu rõõmu pärast. Ja teeme seda rõõmuga!

Meie uudised, lood ja looming

Oleme spetsialistid, kes jagavad vajalikku infot ja suunanäitajad, kes pidevalt inspireerivad. Hoiame sind olulisega kursis.
Kõik artiklid