3D Planeerija
Avaleht / Teemasarjad

Teemasarjad

Unikaalsed teemad ja mitmekülgne tootevalik

Terviklik lahendus sünnib nagu pusle, omavahel ideaalselt sobivatest osadest. Meie teemasarjad on inspireerivad ja piisavalt omanäolised, et igaüks leiaks selle õige.

TRIBUTE TO WILDLIFE

Austusavaldus elusloodusele, mis inspireerib meid läbi kõige elava, olgu need linnud, loomad, putukad või taimed.
Loe lähemalt

OCTO

Mõjub nagu suurlinn, mille kutsuvad tuled lubavad põnevaid seiklusi. Uudsetest kaheksanurksetest postidest oma nime saanud teemasarjal on moodsa metropoli aura.
Loe lähemalt

URBAN

Võimsa välisilmega teemasari URBAN näeb väljakutset kõikjal, kus noored otsivad ajaviidet ning jõukohast tegevust. Selguvad osavamad, kiiremad ja tugevamad.
Loe lähemalt

AMAZON

Loodusrahvaste ornamentidest tekkinud inspiratsioonist sai selle teemasarja sünnilugu. Erineva raskusastmega tooted sobituvad nii maa- kui linnakeskkonda.
Loe lähemalt

ZODIAC

Läbi aegade on tähistaevas meid köitnud oma salapära ja lõputu avarusega. See on teemasari, mis aitab paremini mõista universumi saladusi. Ja väike särasilm, kes parajasti ronimisvõrgul turnib, liumäest alla kihutab või illuminaatorist maailma uudistab, võib olla tulevane kosmonaut või tähetark!
Loe lähemalt

PIRATE WORLD

Kuidas kuulsad piraadid end ajalukku purjetasid? Ikka tormi trotsides, ohte eirates ja varandusi jahtides! Siin on teemasari, mille tooted on loodud põnevate piraadilugude ainetel.
Loe lähemalt

WATER WORLD

Värvikirevad kalad ja põnev veealune maailm on selle sarja inspiratsiooniks. Temaatiliste kujunditega paneelid lisavad omanäolisust, hooldusvabad materjalid tagavad kestvuse.
Loe lähemalt