Päringukorv 0 toodet

  Dear customer,

  Täname Teid tehtud valiku eest! Et päringukorv meieni jõuaks, täitke palun kõrvalolevad väljad, et saaksime Teiega ühendust võtta.
  Küsimuste korral palun võtme ühendust meie klienditoega
  customerservice@tiptiptap.ee

  Tiptiptap OÜ

  Labyroom | Mänguväljakud Filtreeri

  Mis see on, millest saab ehitada nii laudu, riiuleid, seinu, maju, losse, kindlusi, koopaid või lausa pilvelõhkujaid? See on LABYROOM L-tähe kujulised paneelid on oma lihtsuses geniaalsed, võimaldades lastel mängu käigus luua loetamatul hulgal erinevaid ruume ja lahendusi. LABYROOM on turvaline, sest puuduvad teravad nurgad, pole liikuvaid osi ning materjaliks olev plastikkattega vineer peab hästi vastu nii toas kui õues. Värvivalikus on sinised, punased, rohelised ja kollased paneelid, mis kokku annavad erksa ja põneva mängumaa!
  Näiteid Labyroomi kombineerimise võimalustest leiad siit:
  www.youtube.com/watch?v=8TLPwzevRNs
  Filtreeri kategooria järgi
  Kergejõustik
  Meeskonnasport
  Reketialad
  Võimlemine
  ×

  LABYROOM-i L-paneel kinnitusvahenditega (1 tk) Kood: LAB001

  1m
  1m
  1m
  3+
  1-...
  Toote kirjeldus:

  LABYROOM on mängumaailm 3– 10aastastele lastele. Lihtne L-paneel lubab ehitada lugematul hulgal mitmesuguseid ruume - maju, losse, kindlusi, koopaid jne. Võid ehitada iga kord midagi uut! Näiteks pöörad kuubiku ühelt küljelt teisele ning sul on kohe täiesti uus mäng!
  Ühes kuubikus on 6 L- paneeli.
  LABYROOM on valmistatud kergesti hooldatavast materjalist: 3-kordselt viimistletud servadega UV kindlast värvilise plastikkattega vineerist, mis peab meie põhjamaises kliimas hästi vastu nii toas kui õues.
  LABYROOM on turvaline, sest selles pole liikuvaid osi ega teravaid nurki. Moodulid on sertifitseeritud. Standardseid mooduleid on lihtne kokku liita ja neid lisades saab LABYROOMi maailma lõputult suuremaks ehitada. Et mänge mitmekesisemaks muuta, võib LABYROOMile lisada pallimere ja liumäe.
  LABYROOMi paneelidest saab ehitada laudu, riiuleid ja vaheseinu.

  Detailsed joonised arhitektidele, paigaldusjoonised ja sertifikaadid on saadaval, kui logite sisse, pöördute oma müügiesindaja poole või kirjutate infomeilil.

  LAB001
  LABYROOM-i L-paneel kinnitusvahenditega (1 tk)
  Labyroom’i paneelid inspireerivad kindlasti tulevaste ehitajate ja arhitektide mõttelendu, kuid valmis konstruktsioonides turnimine, ronimine ja roomamine annab lisaks ka füüsilist koormust. Loodavad labürindid õpetavad hirmu tundmise asemel loogikat kasutades lahendusi otsima.