3D Planeerija
Avaleht / Blogi / Mänguvahendite uus elu läbi renoveerimise

Mänguvahendite uus elu läbi renoveerimise

10. märts 20241 min lugemineBlogiReferentsidUudised

Kui räägime toodete ja teenuste arendusest, lähtume täna eelkõige keskkonnasäästlikust mõtteviisist. Meile on oluline, et Tiptiptapi tooted kestaksid kaua ning läheksid kasutusaja lõppedes ümbertöötlemisele. Või hoopis renoveerimisele.

Tõepoolest, mänguvahendite renoveerimine ja teisele ringile saatmine on jätkusuutlik idee, mille teostamiseks oleme astunud esimesed sammud. Nii on tänaseks valminud esimene toode, mis on valmis alustama uut elu, et pakkuda lastele järgnevad 10+ aastat vahetut mängurõõmu 🙂

Eemaldasime ühe lasteaia hoovist väikese liumäe, mille kandev konstruktsioon ja muudki detailid olid oluliselt kulunud ning toode tervikuna oma kasutusea lõppfaasis. Põhjalike renoveerimistööde tulemuseks on uueväärselt kena ja turvaline liumägi.

Seega oleme uute toodete kõrval valmis oma klientidele pakkuma ka mänguvahendite renoveerimise teenust. Kas konkreetse toote puhul on mõistlik see renoveerida või siiski ümbertöötlemisse saata, sõltub antud mänguvahendi reaalsest seisukorrast, kuid sellele küsimusele oskavad meie kogenud spetsialistid alati vastuse anda.

Küsimused mänguväljaku atraktsioonide renoveerimise teemal on oodatud info@tiptiptap.ee

Meie uudised, lood ja looming

Oleme spetsialistid, kes jagavad vajalikku infot ja suunanäitajad, kes pidevalt inspireerivad. Hoiame sind olulisega kursis.
Kõik artiklid