3D Planeerija
Avaleht / Blogi / Kuidas luua tervikut ehk esimene case-study Austraaliast

Kuidas luua tervikut ehk esimene case-study Austraaliast

6. märts 20211 min lugemineBlogiReferentsidUudised

Läbimõeldud visioon on esimene samm suurepärase tulemuse suunas. Olgu selle tõestuseks Austraalia läänerannikul, Wanneroo linnas valminud Windjammer Park, kuhu meie loodud Pirate World teemasarja tooted sobivad kui valatult.

Teadliku kliendiga sujub koostöö alati ladusalt ning soovitud suunas. Nii oli ka meie esimese Austraalia projektiga, kus klient teadis täpselt, millist tulemust ta soovib. Meie poolt polnud mitte lihtsalt sobiv tootevalik, vaid olime paindlikud partnerid ka kõigi erisoovide täitmisel. Nii näiteks sai piraadilaevale lisatud Wanneroo linna vapp ja selle elemendid, samuti pargi nimi jms. 

Tootevalik sai kohane ühe tõelise piraadilinnaku loomiseks: suur ja uhke piraadilaev NIGHT RAMBLER, võimas piraadi PUKSIIR ja püstiseisu kaalukiik HOOK, samuti karussell SWORD ning muusikariistad Bongo Tree ja Diatonic Cam Chines. Erilist tähelepanu väärib selle projekti puhul EPDM turvaaluskatend, värvitoonis, mis rõhutab veelgi kogu mänguala temaatikat.

Kuna tegu on siiski Austraaliaga, on omal kohal päikesevarju rolli täitvad katted, mis piraaditeemalisel mänguväljakul mõjuvad uhkete purjedena. Tuult tiibadesse!

Meie uudised, lood ja looming

Oleme spetsialistid, kes jagavad vajalikku infot ja suunanäitajad, kes pidevalt inspireerivad. Hoiame sind olulisega kursis.
Kõik artiklid