3D Planeerija
Avaleht / Blogi / Liikumine vabas õhus – millised treeningvahendid valida?

Liikumine vabas õhus – millised treeningvahendid valida?

4. juuni 20212 min lugemineBlogiReferentsid

Värskes õhus liikumine ja treenimine on keha ja vaimu toonuses hoidmiseks hea võimalus ka neile, kes spordiga väga sina-peal ei ole. Seda enam, et treeningvahendeid, mis mõeldud just välitingimustes kasutamiseks, on väga suures valikus. Aitame siinkohal valikut lihtsustada ja teeme selgeks, mis on mis.

VÄLITREENINGVAHENDID

Välitreeningvahendid pakuvad hea võimaluse koos pere ja sõpradega treenida!

Need on seadmed, kus harjutusi sooritatakse vaid oma keha raskusega. Nii on treenimine jõukohane ka neile, kes pole ammu või üldse sporti teinud, aga soovivad end siiski vormis hoida. Välitreeningvahendid on väga hinnatud ka seeniorite seas, sest puudub oht üle pingutada või endale liiga teha. 

Jõukohased harjutused ja piisav koormus on oma keharaskusega treenides tagatud.

Põhimoodulile saab valida erinevaid treeningseadmeid ja neid kombineerides kokku panna soovikohase treeningkompleksi. Kuna seadmed vajavad väga väikest turvaala, sobituvad need ideaalselt õuealale või parki.

Välitreeningvahendid sobivad suurepäraselt ka soojenduse tegemiseks neile, kel kavas suuremat koormust nõudev treening, näiteks kombineerituna Street Workout või välijõusaali elementidega või ka enne jooksurajale suundumist.

TÄNAVATREENING

Streetworkout ehk tänavatreening tähendab seadmeid, millel harjutusi sooritatakse samuti oma keharaskusega, kuid raskustasemelt on harjutused keerulisemad. Kasutaja saab end proovile panna väga erinevate jõuharjutustega. 

Tänavatreeningu tooted on eriti populaarsed noorte seas, kellele need pakuvad piisavat väljakutset ning võimalust omavahel harjutusi tehes mõõtu võtta. 

VÄLIJÕUSAAL

Välijõusaal on sobiv nõudlikumale treenijale. Elementidel saab lisada raskusi 2,5 kg sammuga ning need seadmed on samaväärsed jõusaalis olevatega. Street Barbell on välitreeningseadmete tootesari, mis on võrdväärne professionaalsele jõusaali varustusele. 

Igal kangil on duaalne raskussüsteem ja palju lisasid, mis muudavad treenimise mugavamaks. Välijõusaal paneb proovile ning pakub eneseületuseks ja füüsise arendamisega piisavalt võimalusi. 

Valikut tehes ei pea kindlaks jääma ühele tootesarjale, parima tulemuse saab treeningvahendeid kombineerides, et igaüks leiaks jõukohase treeningvõimaluse. Sõltumata vanusest ja füüsilisest vormist 🙂

Erinevaid tooteid kombineerides saab lahenduse, mis sobib igale vanusegrupile.

Kõik meie välitreeningvahendid ja -seadmed leiate kodulehe kategooriast sport ja fitness.

Meie uudised, lood ja looming

Oleme spetsialistid, kes jagavad vajalikku infot ja suunanäitajad, kes pidevalt inspireerivad. Hoiame sind olulisega kursis.
Kõik artiklid